FLORMAR LONG WEARING RUJ L16

''İyice makyaj bloguna döndün Burcu'' diyenlerinizi duyabiliyorum:) Yok yok, dikişle uğraşıyorum çılgınlar gibi ama yaptıklarım yarım yarım durduğu,bitmediği için ekleyemiyorum.
Geçen günlerde bu yazımda paylaştığım ve biraz memnuniyetsiz olduğum ruj hakkında tekrardan yazmak istedim. İlk günün etkisiyle biraz yanlış değerlendirdiğimi fark ettim.
BU RUJLAR BİR HARİKA!!
İlk gün biraz kuruymuş gibi geldiyse de ertesi gün evde sürdükçe çok yumuşak olduğunu, söylediğim gibi dudaklarımın kurumadığını fark ettim. Başka renklerine bakmak için kozmetikçiye tekrar gittim.
Ve bir renk daha aldım. Nude tonlarında, çok hafif pembelik veriyor (bej gibi durmuyor dudakta)


Yorum yazan bir arkadaşa verdiğim cevapta dudaklarımın kendi rengini koyu olduğunu ve uçuk&dudak yeme gibi sebeplerden ötürü bazı yerlerde renk değişiklikleri olduğunu belirtmemde gerek var.

Bu rujun en güzel özelliği de dudak rengimi tamamen kapatması ve kapatırken de renginin değişmemesi.....

Çünkü genelde bütün rujlar benim dudak rengimin koyu olmasından dolayı dudağımda olması gereken renkte değil, farklı bir tonmuş gibi duruyordu ve bu durum benim hiç hoşuma gitmiyordu..
Resme tıklarsanız rujların ne kadar kremsi durduğunu ve örtücülüklerinin durumunu daha net görebilirsiniz ..

Avon ve Oriflame gibi kataologdaki gibi görünmeyen süpriz rujlar yerine , Görerek-deneyerek almayı tercih ediyorum artık !!
Sevgileer :)))
Yorum Gönder